Dinamo lansează înghețata DINAMOVISTA. Clubul dorește să se apropie și mai mult de fani, dar și să-și mărească veniturile
Clubul Dinamo București își extinde strategia de promovare a brandului și pregătește un produs alimentar dedicat suporterilor. Conducerea clubului a înregistrat la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci (OSIM) marca „DINAMOVISTA – ÎNGHEȚATĂ DE MECI”. Este vorba despre un proiect care face parte dintr-un plan mai amplu de apropiere…